Adres: Płowiecka 65, 04-501 Warszawa   Telefon: 661 011 855 lub 500 822 113 

Jesteś tutaj: Serwis
klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

W DZISIEJSZYCH CZASACH KLIMATYZACJA I CAŁY UKŁAD WYMIANY POWIETRZA W AUCIE WYMAGA SZCZEGÓLNEJ TROSKI I PRZEGLĄDU PRZYNAJMNIEJ RAZ W ROKU !

Duże różnice temperatur, gorące i duszne lato, duża wilgotność i stosunkowo ciepłe zimy sprzyjają rozwojowi grzybów i drobnoustrojów w całym układzie wymiany powietrza w samochodzie i w samej kabinie. Zanieczyszczenie powietrza w miastach bywa na wysokim poziomie, do tego dochodzi okresowy problem smogu i jazda w korkach staje się dla nas po prostu szkodliwa przy wadliwe działającym układzie klimatyzacji i przewietrzania.

Klimatyzacja w samochodzie składa się z kilku ważnych podzespołów czyli kompresora, skraplacza, osuszacza, parownika, wentylatora i zaworów. Dodatkowo do układu zalicza się kanały doprowadzające powietrze do kabiny i systemy filtracji Cały układ narażony jest więc nie tylko na problemy związane ze szczelnością wszystkich połączeń, ale również ich zanieczyszczeniem.

JESIEŃ I WIOSNA TO NAJLEPSZY MOMENT BY ZAJĄĆ SIĘ KLIMATYZACJĄ!

  • Ultradźwiękowe czyszczenie klimatyzacji
  • Ozonowanie układu klimatyzacji
  • Deodoryzacja kabiny również ozonem w trzech cyklach 20 minut ozonowania, 20 minut przerwy co gwarantuje sterylność przy opowiednio dużym stężeniu ozonu
  • Sprawdzenie szczelności klimatyzacji gazem śladowym
  • Płukanie elementów układu klimatyzacji
  • Wymiana filtra kabinowego najlepiej na filtry z węglem aktywnym lub antybakteryjne

Najkorzystniej cenowo i czasowo jest przeprowadzić pełny serwis za jednym razem. Proces ozonowania wymaga, po zakończeniu, dokładnego wietrzenia samochodu. To jest czas dla nas, na wykonanie pozostałych czynności serwisowych układu, co przekłada się na niższy koszt kompleksowej usługi i finalnie lepszej ceny dla Klienta

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !