Adres: Płowiecka 65, 04-501 Warszawa   Telefon: 661 011 855 lub 500 822 113 

Jesteś tutaj: Zawieszenia
pneumatyczne
Wymiana kompresora

Wymiana kompresora

DLACZEGO KOMPRESOR ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNEGO NIE CHODZI?

Każda pneumatyczna kolumna posiada czujnik wysokości zawieszenia, który przesyła informacje do sterownika zawieszenia. Jeśli z któregokolwiek czujnika informacja nie zgadza się z zapisaną w sterowniku (nie jest w tolerancji błędu), to sterownik zapala kontrolkę i wyłącza kompresor. To jedna z przyczyn „milczenia” kompresora. Niewielkie nieszczelności są niwelowane poprzez dopompowanie powietrza podczas pracy silnika. Jeśli z czasem dochodzi do większego rozszczelnienia układu, kompresor jest bardzo nadwyrężany i przegrzewa się, o czym informuje czujnik temperatury zamontowany w obudowie kompresora przesyłając informację do sterownika. System zostaje rozłączony, zapalona kontrolka zawieszenia oraz zapisany błąd oznaczający wyłączenie wskutek zbyt wysokiej temperatury w kompresorze.

Długotrwałe użytkowanie pojazdu z nieszczelną pneumatyką prowadzi do całkowitego zniszczenia kompresora.

Kompresor pompa firmy WABCO – stworzony przez specjalistów branży motoryzacyjnej.

Jeśli poszukują Państwo kompresora pompy zawieszenia pneumatycznego do Waszego auta, o którego dbacie bardziej niż o inne potrzeby, proponujemy ofertę Thomas Markt, a mianowicie kompresor firmy WABCO – producenta, który stawia przed sobą najwyższą poprzeczkę, aby w pełni zaspokoić potrzeby Klientów.

Mogą więc Państwo być pewni, że wyprodukowany przez nią kompresor gwarantuje wysoką jakość, jeszcze wyższą wytrzymałość, a ponadto łatwy montaż, funkcjonalność oraz minimalizowanie poziomu drgań czy hałasu.

Kompresor z gwarancją niezawodności

Sprawdzony kompresor pompa powinien zapewniać bezpieczeństwo, ponieważ właśnie ten czynnik jest najważniejszy podczas jazdy nie tylko dla samego kierowcy, ale również dla innych pasażerów auta. Oferowany przez nas produkt zapewnia je w stu procentach.

Ponadto znakomicie zastępuje oryginalną pompę, jest gotowy do zamontowania i mamy tu do czynienia z tym samym kompresorem, który został użyty podczas pierwszego montażu. Gwarantowana przez nas 24-miesięczna gwarancja świadczy o tym, że mamy pewność, iż proponujemy Państwu produkt niezawodny, w który warto zainwestować.

W CELU PROFESJONALNEJ WYMIANY KOMPRESORA ZAWIESZENIA UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ ZE SPECJALISTĄ DR. MECHANIK

ZAPRASZAMY!!!

DR MECHANIK - 20 LAT DOŚWIADCZENIA
UL. Płowiecka 65
TEL. 661 011 855 lub 500 822 113

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą największego importera!

www.thomasmarkt.com