Adres: Płowiecka 65, 04-501 Warszawa   Telefon: 661 011 855 lub 500 822 113 

Jesteś tutaj: Zawieszenia
pneumatyczne
Wymiana konwersji zawieszenia

Wymiana konwersji zawieszenia

CZY JEST SENS MONTOWAĆ SPRĘŻYNY?

Obecnie w wielu markach samochodów wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne istnieje możliwość zamiany miechów na zwykłe sprężyny. Konwersja zawieszenia nie jest skomplikowana i stosunkowo tania. Odpowiednio dobrana sprężyna ma dokładnie taką samą wysokość jak miech pneumatyczny, a poszczególne otwory montażowe w sprężynie i karoserii pasują do siebie.

WADY I ZALETY ZAMIANY ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNEGO NA SPRĘŻYNY

Posiadacze aut z zawieszeniem pneumatycznym muszą liczyć się z wyższymi kosztami ich naprawy. Pneumatyczny układ zawieszenia posiada ogromne walory użytkowe. Pozwala kierowcy zachować wysoki komfort jazdy, mimo utrudnionych warunków oraz kiepskiej nawierzchni. Istotna jest także stabilizacja, podczas pokonywania zakrętów oraz lepsze walory trakcyjne auta.

Sprężyny są tańsze w eksploatacji ale samo auto sporo traci na funkcjonalności. Zazwyczaj mocowanie sprężyn ogranicza się do dwóch
punktów (zwykle pionowo), więc nie przenoszą one tak dużych sił i nie amortyzują tak skutecznie jak zawieszenie pneumatyczne.

JEŚLI MARZYSZ O PROFESJONALNYM MONTAŻU KONWERSJI ZAWIESZENIA UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA WIZYTĘ U DR. MECHANIK TEL: 500 822 113

ZAPRASZAMY!!!

DR MECHANIK - 20 LAT DOŚWIADCZENIA
ul. Płowiecka 65
tel. 661 011 855 lub 500 822 113 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą największego importera!

www.thomasmarkt.com